Facebook

Aktualności



grafika-wpisu
(Fot.Tamara Pieńko)
22.11.2015

Marcin Prokop ze swoim zegarkiem w magazynie LOGO!

W listopadowym magazynie LOGO Pan Marcin Prokop udzielił świetnego wywiadu, a do sesji zdjęciowej założył swój zegarek Leon Prokop Elliptique! Zapraszamy do czytania i oglądania pięknych zdjęć autorstwa Pani Tamary Pieńko!

Pełny wywiad i wszystkie zdjęcia można zobaczyć klikając na:Marcin Prokop w LOGO

grafika-wpisu 22.09.2015

Pierwszy polski smartwatch! Współpraca z uBirds!

Z dumą informujemy, że został podpisany list intencyjny w którym Polska Wytwórnia Zegarków Leon Prokop i uBirds zobowiązały się do promowania polskich rozwiązań technicznych w Polsce i na Świecie. Firmy wspólnymi siłami wykonają zegarek typu "smartwatch". Będzie to zegarek unikalny - z mechanizmem automatycznym wewnątrz, ale posiadający elektronikę współpracującą z smartfonem (Android i iOS) - dzięki temu, użytkownik dowie się czy otrzymał email, przykładając zegarek otworzy drzwi do domu albo zapłaci za zakupy.

Planowana premiera to marzec/kwiecień 2016 roku, a teraz kibicujmy uBirds na platformie Kickstarter w promowaniu ich rozwiązania ! Link do platformy Kickstarter:uBirds na Kickstarter!

grafika-wpisu 10.09.2015

Leon Prokop w Playboy'u!

Redaktor jednego z najbardziej znanych męskich magazynów na świecie napisał kilka słów o zegarkach Leon Prokop!

W wrześniowym numerze magazynu Playboy w dziale "Modna Polska" znajdziecie informacje i zdjęcie zegarka Apolonia Wood! Link do zdjęcia artykulu tutaj: Leon Prokop w Playboy'u!

grafika-wpisu 25.08.2015

Magazyn ELITY: Wywiad z Bartoszem Szymczykiem - właścicielem marki

W magazynie kwartalnym "ELITY" został zamieszczony wywiad z projektantem i wnukiem Leona Prokopa - Bartoszem Szymczykiem. Mogą Państwo dowiedzieć się wielu informacji o marce i jej właścicielu.

Wywiad jest zamieszczony pod tym adresem: Wywiad dla magazynu ELITY

grafika-wpisu 10.08.2015

Zegarki i Pasja: Zegarkowa demografia

Polecamy artykuł "Zegarkowa demografia" autorstwa Pana Władysława Mellera, który można przeczytać klikając na: www.zegarkiipasja.pl/zegarkowademografia

Pośród rodzimych marek zegarków, autor zwrócił uwagę także na naszą Wytwórnię. Pozdrawiamy!

grafika-wpisu 30.05.2015

Newsweek Polska: Nowości i Trendy

W majowym wydaniu tygodnika Newsweek Polska w dziale "Nowości i trendy" możemy przeczytać o Polskiej Wytwórni Zegarków Leon Prokop!

Link do zdjęcia artykułu mieści sie tutaj: link