masz pytania? tel. 665 742 899
Apolonia Pearl 1600zł
Klasyczny, ponadczasowy i elegancki, bardzo dobrze wyposażony zegarek. Szwajcarski mechanizm, szafirowe szkło i pasek z krokodyla. Unikalności dodają polskie czcionki i przepiękna tarcza z macicy perłowej.
Bolt Carbon 1300zł
Bardzo męski zegarek z tarczą z włókien węglowych, szerokim paskiem z kontrastującym przeszyciem. Idealny do koszuli, jeansów i na piątkową imprezę. Zegarek nie podlegający chwilowym modom, czytelny i wykonany z najlepszych materiałów.
BOLT Wood 1600zł
Klasyczna koperta, szafirowe szkło, a w środku ręcznie wykonana tarcza z drewna (kilka gatunków do wyboru), szwajcarski mechanizm ETA, ręcznie wykonany pasek cielęcy (kilka kolorów skóry, nici i wzorów)...
Połączenie klasycznej koperty, pięknej tarczy z czarnej macicy perłowej i paska ze skóry strusia stworzyło kompozycję zdecydowanie wyróżniającą się na tle zegarków jakich tysiące znajdziesz w galerii handlowej...
Zegarek z czytelną tarcza wyknaną z drewna egzotycznego (do wyboru kilka gatunków) i wskazówkami z masą luminescencyjną polepszającą odczyt w nocy. Szwajcarski mechanizm, szafirowe szkło i ręcznie wykonany pasek.
Przepiękny zegarek z niespotykaną tarczą z macicy perłowej o niebieskim odcieniu przypominającym księżyc w pełni. Nakładane, niebieskie indeksy i niebieski pasek z warana tworzą niezwyłky, szlachetny zegarek.
Czarny jak noc BOLT z karbonową tarczą, czerwonym sekundnikiem i paskiem RACE idealnie pasuje do czarnej kurtki motocyklisty i sportowego samochodu.
Najszlachetniejszy zegarek w ofercie Leona Prokopa. Chętnie noszony przez artystów, aktorów i dziennikarzy. Uznany przez magazyn MensHealth jako zegarek dla "konesera stylu".
Wyróżnij się z tłumu i podkreśl swoją wyjątkową osobowość przedmiotami, którymi się otaczasz. Pomoże w tym wykonany ręcznie, specjalnie dla Ciebie zegarek Apolonia. Szwajcarski mechanizm, drewniana tarcza i pasek z jaszczurki...
Piękny zegarek na każdy dzień. Nieoficjalny, idealny na leniwe popołudnie z przyjaciółmi. Bardzo solidnie wykonany - będzie służył przez lata...
Elliptiqe Crystal to "męską biżuterią". Tarcza z czarnej macicy perłowej z dwunastoma cyrkoniami (na życzenie Klienta dwanście brylantów) zamknięta w nonszalanckiej kopercie Elliptique. Bardzo elegancki pasek z warana i ...
Czerń... Zegarek dla mężczyzn, którzy nie akceptują innych kolorów. Elegancki, ale nie staroświecki. Nowoczesny zegarek w klasycznej formie. Nadaje szyku i klasy swojemu właścicielowi.

Każdy zegarek może zostać zmodyfikowany na wiele sposobów.

Klienci naszej Pracowni mają możliwość dokonania wielu modyfikacji swojego zegarka. Napisz do nas email lub zadzwoń dowiesz się jakie: wskazówki, wykończenie koperty, tarcze, indeksy, grawerunki, paski itd. możesz wybrać.