Facebook

Z przywiązania do szczegółów.


Leon Prokop – mój dziadek, znakomity inżynier i pasjonat rzeczy pięknych. Poza miłością do czasomierzy, którą mnie zaraził, jest także perfekcjonistą, co miało bardzo duży wpływ na kształtowanie się mojego charakteru i zaowocowało pasją tworzenia.
Z szacunku i miłości do Niego na nazwę mojej marki wybrałem Jego nazwisko. Dlatego też każdy zegarek opuszczający moją pracownię dumnie nosi podpis mojego dziadka na tarczy, a dla mnie jest osobistym zobowiązaniem.

                                 Bartosz Szymczyk, właściciel
Decyzja o powstaniu marki, projektowaniu i wykonywaniu zegarków zapadła w grudniu 2011 roku i od tego momentu trwały prace projektowe, wykonywanie prototypów, a następnie ich testowanie pod względem technicznym, estetycznym i ergonomicznym. Pracownia jest wyposażona w maszyny, urządzenia i narzędzia niezbędne do sprostania wysokim rygorom produkcji zegarków.
Pełne wyposażenie pracowni umożliwia wykonywanie projektów indywidualnych.
Tworzymy dla wyjątkowego Klienta potrafiącego docenić jakość i pracę jaką włożyliśmy w wykonany dla Niego czasomierz. Na bieżąco szukamy nowych rozwiązań, nowoczesnych technologii i pracujemy nad kolejnymi modelami, które będą noszone na nadgarstkach stylowych mężczyzn.
Z wyrazami szacunku, Zespół polskiej pracowni Leon Prokop